📣eTwinning PROJEKAT 100.DAN ŠKOLE REALIZOVAN U V-6 RAZREDU✨️

📣eTwinning PROJEKAT 100. DAN ŠKOLE OBILJEŽEN U V-6✨️

📌Učenici V-6 sa učiteljicom Amilom Kerkez-Kozlić su učestvovali u međunarodnom eTwinning projektu pod nazivom "100.dan škole".

📌100.dan škole je međunarodni projekt koji se obilježava sredinom mjeseca februara kao 100.dan polaska učenika u školu.

📌V-6 ovaj dan je obilježio nizom zanimljivih aktivnosti. Iz bosanskog jezika učenici su napisali rečenice u kojima je bilo 100 atributa. Uradili su 100 zadataka množenja dvocifrenim i trocifrenim brojem. Iz prirode su ponovili znanje o biljkama putem kviza od 100 pitanja. Na času likovne kulture crtali su sebe kako će izgledati kada budu imali 100 godina, a onda su zajedno sa učiteljicom oživili nacrtane crteže.

📌 Za kraj, učenicima su uručene diplome za učešće i uspješno realizovani 100.dan škole.🎉