📣PROGRAM PREDŠKOLE✨️

📌Dana, 4. marta 2024. godine zvanično je počela realizacija programa predškole u OŠ "Kiseljak 1".

📌Program predškole namijenjen je i obavezan za svu djecu školskog uzrasta u godini pred polazak u osnovnu školu, a koja nisu obuhvaćena nekim programom predškolskog odgoja i obrazovanja, u skladu sa Zakonom o predškolskom odgoju i obrazovanju.

⏰️Program predškole će se realizovati u periodu od 4. marta do kraja mjeseca maja, a voditeljice programa predškole su:

1. PŠ Bilalovac - učiteljica Aida Medić

2. CŠ Hrastovi - učiteljica Delila Selman

3. PŠ Gromiljak - učiteljica Senada Mustajbegović

4. PŠ Kiseljak Amila Kerkez Kozlić

📌Tim povodom ovih dana u našoj školi danas je bilo posebno i svečano. Cilj programa predškole jeste da se djeca što bolje socijalizuju, razviju vještine i navike koje će im pomoći da se bolje prilagode na nove uslove života, učenja, rasta i razvoja u školskom okruženju.

🍀Želimo im mnogo korisnog znanja i dobrog druženja, dobro zdravlje, puno radosti, igre i zabave.

❤️DOBRO NAM DOŠLI PREDŠKOLCI! ❤️