URUČENE PLAKETE NASTAVNICAMA ZEHRI ŠLJIVO I FATIMI STOMORNJAK I NAGRADA OŠ "KISELJAK 1"

Uspjeh naših nastavnica Zehre Šljivo i Fatime Stomornjak i njihovih učenika

U želji da kod učenika podstaknu svijest o važnosti čitanja i ljubavi prema dječijoj poeziji i pisanoj riječi, nastavnice Bosanskog jezika i književnosti Zehra Šljivo i Fatima Stomornjak i učenici učestovali su na konkursu izdavačke kuće “Bosanska riječ“ Tuzla. Tema ovogodišnjeg konkursa je bila “Rođendan u šumi“. Kroz raznovrsne aktivnosti (pozorišna predstava, izrada maski za predstavu, strip – crtež, Ilustracije pjesme“Rođendan u šumi“, poetsko druženje sa osvrtom na pjesme posvećene poeziji pjesnikinje Nasihe Kapidžić – Hadžić i drugim aktivnostima), između mnoštva dobrih ideja i aktivnosti, žiri je ove godine nagradio šest škola. Među nagrađenim školama, nagrađena je i OŠ “Kiseljak 1“ Bilalovac.

Nagradu poklon paket knjiga za školsku biblioteku i Plaketu “Nasiha Kapidžić- Hadžić“ osvojile su naše nastavnice i učenici.

Čestitamo na ovoj vrijednoj nagradi koja pokazuje da kreativnost i marljivost doprinose uspjehu škole!

コメント